• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00
Netsis e-defter Uygulaması

Netsis e-defter Uygulaması

NETSIS E-DEFTER UYGULAMASI

MUHASEBE AKTARIMLARININ MUHAKKAK EVRAK BAZINDA YAPILMALIDIR. AKSİ TAKDİRDE GÖNDERİM SAĞLANAMAZ.

TARİH BAZINDA YENİDEN NUMARALANDIRMA

  • Muhasebe Modülü – İşlemler – Tarih Bazında Yeniden Numaralandırma – İlgi Ay Kodu Seçilir Ve İlk Fiş No Alanına Önceki Ayın Son Fiş No’su Ardından Tamama Basılır.

KANUNİ DEFTER BASIMI

  • Muhasebe Modülü – Raporlar – Kanuni Defter Basımı – Yevmiye Defteri – İlgi Ay Kodu Seçilir Ve Resmi Basım İşaretlenir Rapor Butonuna Basılır.

E-DEFTER HAZIRLIK İŞLEMLERİ

  • Muhasebe Modülü – Raporlar – E-Defter – E-Defter Hazırlık – Yılı Seçiniz Ardından İlgili Ayı Seçiniz Ve Mevcut Belge Bilgileri Yeniden Oluşturulsun Kutusunu İşaretleyerek Tamam Butonuna Basınız.

                      

E-DEFTER KONTROL İŞLEMLERİ

  • Muhasebe Modülü – İşlemler – Hızlı Bilgi Değişikliği – Yevmiye Detay Değişikliği – İlgili Ayı Seçiniz Ve Tarih Aralığını Belirtiniz.

Belge Türü, Belge No, Belge Tarihi, Ödeme Türü Alanlardaki Eksikleri Tamamlayınız Ardından Değişen Bilgileri Sakla Butonuna Basınız.

Not.:Oturumsüresi vardır 5 kayıtta bir sakla

butonuna tıklayınız.

E-DEFTER ONAYLAMA İŞLEMLERİ

  • Muhasebe Modülü – Raporlar – E-Defter – E-Defter Onaylama – İlgi Ayı Ve Yılı Seçiniz Ardından E-Defter Oluşturup Butonuna Basınız. Oluşan E-Defterlere Sağ Tıklayıp E-Defter Görüntüle Tıklayıp Kontrollerimizi Sağlıyoruz.

Problem Yok İse/Al Butonuna Basın Çıkan 2 Uyarıya Tamam Diyoruz Berat Gönderimi Yapıldı Mesajının Ardından Gönder/Al Butonuna Basın Onaylandı Mesajı Gelecektir. Artık Defterlerinize E-Defter Görüntüle Diyerek Onaylanan Beratların Çıktılarını Alıyoruz.


Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı