• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

Otel Web sayfası,Online rezervasyon ,Hosting-Domain

Profesyonelce tasarlanmış bir web sitesi müşterilerinize kullanım açısından büyük rahatlık sağlamakta ve Otelinizi hemen ön plana çıkarmaktadır.

Otelinizin  tanıtımını en iyi şekilde yapmak istiyorsunuz ve sitenizin yönetiminin tamamen size ait olmasını istiyorsunuz. O halde Web Sayfası  Tasarımı  Paketimiz hizmetinizde.

  • En İyi Kurumsal Çözümler
  • Kreatif Tasarımlar
  • Google Optimizasyon SEO
  • Profesyonel Yazılım & Uygulamalar
  • Zengin İçerik Yönetimi
  • Sosyal Medya Pazarlama Ve daha bir çok özellik..

Oteliniz ve İşletmeleriniz  için hazırladığımız Kurumsal Paketimiz; YENİ TÜRK TİCARET KANUNU kapsamında gerekli bütün ihtiyaçları sağlamaktadır. Firmanızın tanıtımı,insan kaynakları, gelir gider dokümanları, ürün & katalog yayını ve ayrıntıda bulacağınız bütün özelliklerle Otelini ve  İşletmeleriniz için en ideal çözüm olacaktır.

Yerli ve yabancı pazara seslenen otel ve diğer konaklama tesisleri için seslendikleri müşteri portföyüne uygun web tasarımları üretiyoruz 

Sizlerle görüşerek otelinize uygun bilgi akış mimarisi hazırladıktan sonra otelinizin öncü özelliklerini öne çıkartarak tercih edilirliğinizi artırıyoruz.

Ayrıca, Ceyhan İletşim i Web Tasarımın oteller için geliştirdiği Online Otel Rezervasyon Sistemi, ile sadece birkaç saat içinde web siteniz üzerinden online rezervasyon alabilir hale gelebilirsiniz.

Online Otel Rezervasyon Sistemi ile müşterileriniz kolayca sizin tanımlayacağınız kontenjanlar dahilinde oda seçimlerini yapıp, kredi kartları ile rezervasyon yapabilirler. Siz Online Otel Rezervasyon Sistemi'nin Yönetici panelinden otelinize ait oda seçenekleri, kontenjan, fiyat ve aksiyon bilgilerini girip müşterilerinizi beklersiniz.

Web sitenizi ziyaret eden müşterileriniz böylece, sizin tanımladığınız bilgiler göre anında güncel oda fiyatlarına ulaşabilir, uyguladığınız aksiyonları görebilir ve kontenjan uygunsa rezervasyon yapabilirler. Size sadece gelen rezervasyonları takip etmek kalır. 

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı