• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

otel firewall

Otel Firewall Çözümleri ve Sistemleri

Güvenlik duvarı olarak da bilinen Firewall, internet ağınızda gelen-giden trafiği güvenli bir şekilde kontrol eden bir sistemdir. Firewall, internet trafiğini kontrol ederken IP Sınırlama, Port Sınırlama, Web Sınırlama ve İçerik Sınırlama seçeneklerini de kullanıma sunar. 

Firewall Ne İşe Yarar?

Firewall, internetten cihazınıza bulaşabilecek virüs ve kötü amaçlı yazılımların yanı sıra hacker vb. kötü niyetli kimselere karşı da sizi korur. İnternetten gelen her türden veri önce güvenlik duvarına ulaşır. Burada gerekli temizleme ve ayıklama işlemi yapıldıktan sonra veriler size tehdit olmaksızın ulaştırılır. Firewall’un olmadığı bir sistemde bir bilgisayara bulaşan virüs bütün bilgisayarlara yayılabilir ve kişisel verilerinizi tehdit edebilir. 

Firewall aracılığıyla belirli web sitelerine ve sözcüklere erişimi kısıtlayabilirsiniz. Özellikle şirketler tarafından tercih edilen bu yöntem çalışanların verimliliğini arttırmak için kullanılmaktadır. Benzer şekilde kafe ve yurtlarda download eylemini engellemek için filtreleme yapılabilir.

Firewall Hizmeti Nasıl Alınır?

Ceyhan İletişim hizmetini satın alan herkes dolaylı bir şekilde Firewall hizmetini de satın almış olur. Ceyhan İletişim cihazı ile birlikte ücretsiz bir şekilde sunulan Firewall, kullanımı kolay ve yüklemesi oldukça hızlı bir sistemdir. 

Firewall hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

İlgili linkimizden de inceleyebilirsiniz..

 

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı