• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

 

Google Workspace bulut hizmetleri ile işletmenizi büyütün ve daha verimli çalışın..

Google Workspace iş çözümleri, herhangi bir iş için sizin ve ekibinizin ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetlere sorunsuz şekilde entegre olur. Tek bir konumdan erişebileceğiniz bu çözümlerle birlikte Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. uzantılı, profesyonel e-posta adresine de sahip olursunuz.

Bir Adım Önde Olun

Google Workspace, sektördeki en iyi uygulamaları temel alan en sıkı gizlilik ve güvenlik standartlarını destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. 

Dilediğiniz Yerden Çalışın

Dilediğiniz yerden, dilediğiniz cihazda çalışabilmeniz için geliştirilmiş, tanıdık araçlar

Nerede olurlarsa olsunlar ve rolleri ne olursa olsun çalışanlarınızın diledikleri cihazla, üstelik tanıdıkları ve tercih ettikleri araçlarla işe katkıda bulunmasına olanak verin.

 
Müşteriler, iş ortakları ve tedarikçilerle bağlantı kurun ve ortak çalışmalar yapın
 
Araçları kolayca yönetin ve maliyet hesabını basitleştirin
 
İşletmenizi kurumsal düzeyde güvenlikle koruyun

 

Entegrasyon Altyapısı

Özenle birbirine bağlanmış, kullanışlı araçlar

Ekibiniz ister e-tablolar veya e-postalar üzerinde çalışıyor ister görüntülü görüşmelere katılıyor ya da isterse bunların hepsini birden yapıyor olsun, uygulamalar arasındaki veri akışında herhangi bir kayıp yaşanmaz. Ayrıca, akıllı tuval ve dil bilgisi düzeltmeleri gibi kullanışlı özellikler, ekiplerinizin doğru adımı atmasına yardımcı olur.

 
@sirketiniz uzantılı, size özel, profesyonel e-posta
 
Ekibiniz için daha fazla depolama alanı
 
Çalışma tarzınıza adapte olur..
Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı