• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

  • Ana Sayfa
  • Çözümler
  • Depo Otomasyonu ve Barkod Çözümleri

ceyhan barkod depo yonetimiGünümüzde herhangi bir sektörde stok ve maliyet konusu incelendiğinde görülecektir ki, mutlaka ağır rekabet koşulları ve kontrolü iş yapma bahis konusu dur. Bu da gösteriyor ki, sadece satış çok da anlamlı olmamaktadır. Ne zaman anlam kazanır, ancak hızlı, standart, güvenli, hatasız yapılıyorsa… zira rekabetçi unsurlara bu takdirde sahip olunabilir. İşte bu noktada ‘’otomasyon’’ devreye girmektedir.

Şirketlerde, üretim/al-sat artırmanın, verimliliği ve denetimi çoğaltmanın kaynağının bir kısmı da otomasyon olduğu için fevkalade önemlidir. Depo Otomasyonu şirketinize yerleşip ilerledikçe iş yapma mantığı ve verimliliği onunla doğru orantılı olarak gelişmeye devam edece ve kendini amorti edebilen bir yatırım aracına dönüşecektir. Hemen hemen tüm sektörler için gerçek olan, otomasyonsuz şirketlerin uzun vadede başarılı ve rekabetçi olmasının mümkün olmadığı gerçeğidir.

Neden Sirus?

Sirus Depo/Üretim/Sevkiyat Otomasyonu, Netsis’ in farklı ölçekteki firmalar için ürettiği tüm İş çözümleri yazılımları ile uyum içinde çalışabilmektedir. Firma içinde Netsis’ in size sağladığı üstün özelliklerden faydalanırken, var olan tanımlamalarınızı aynen kullanarak deponuzda Sirus Depo Yönetim Sistemini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sirus, Modüler bir yapıya sahiptir. Firmanızda uygulayacağınız modülleri ve zamanını, ihtiyaçlarınıza göre siz belirleyebilirsiniz. Sirus sisteminin Barkod etiketleme çözümü olan Tbarkod ile esnek etiket tasarımları yapabilir, el terminali üzerinden farklı modüllerden çıktı alabilirsiziniz.. Ürünün Firma içindeki tüm hareketlerini sağlıklı bir şekilde yaparak, fiziksel olarak var olan durum ile kayıtların uyum içinde olmasını sağlarsınız. Tüm modüllerdeki Dinamik depo (hücre adresleme) ve Seri, lot (fifo, fefo) desteği ile Ürünlerinizin izlenebilirliğini sağlayabilirsiniz.. Netsis ile olan entegrasyonun ileri düzeyde olmasından dolayı, Sirus kullanmaya başlamak hızlı ve kolaydır.

Depo çözümleriniz için kesinlikle en iyi çözüm Netsis ile birlikte Sirus…
ceyhan depo sirus genelozellikler

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı