• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

  • Ana Sayfa
  • Hizmetler
  • Çağrı Bazlı Yerinde Servis Hizmetleri

Çağrı Bazlı Yerinde Servis Hizmetleri

bilgi ve iletisim

Telefonda Destek Hizmeti

Her türlü talep ilk olarak telefonda ele alınır. Teknik ekip tarafından, konu teknik olarak incelenerek soruna yönelik çözümler müşterilerimizle paylaşılır. Sorun giderildiğinde çağrı sonlandırılır. Sorun telefonda giderilemeyecekse, müşterilerimiz diğer destek hizmetlerimize yönlendirilir.

Teknik Servis Hizmeti

Telefonda çözülmesi mümkün olmayan donanım arızaları, upgrade işlemleri veya müşterilerimizin kendilerinin yapmak istemediği, uzman personel gözetiminde yapılmasını arzu ettiği yazılımsal müdahaleler için ideal çözüm teknik servis hizmetidir. 

Teknik servisimizde verilen bazı hizmetler şu şekilde sıralanabilir:

 Donanım arızalarının onarımı,
 Donanım ilaveleri, yani upgrade işlemleri,
 Yazılımların yüklenmesi ve yapılandırılması,
 Genel bakım.

Al - Onar - Teslim Et Hizmeti

Ürününü en yakın Teknik Servisimize kadar getirmek istemeyen veya günümüz koşullarında vakti olmayan müşterilerimiz için "Al-Onar-Teslim Et" hizmetimiz mevcuttur. Arzu edilirse teknik uzmanlarınca ücret karşılığında, ürününüzün yerinizden alınarak teknik servise getirilmesini sağlanır. Ürününüz en kısa sürede servis verilerek tekrar teslim edilir.

Yerinde Destek Hizmeti

İstenildiği takdirde destek taleplerine yerinde destek verilmektedir. Müşterinin ihtiyacını bilen Ceyhan teknik ekibi açılan çağrıya yapılması gereken işlemleri ve varsa gerekli parçaları belirterek, Yerinde Destek Uzmanlarını müşteriye yönlendirilir. 

Yerinde Destek Uzmanları müşterilere yerinde servis giderek, istenen hizmeti yerine getirirler. Bunlara bazı örnekler:

 Donanım arızalarının onarımı,
 Donanım ilaveleri, yani upgrade işlemleri,
 Yazılımların yüklenmesi ve yapılandırılması,
 Kurulum hizmetleri.

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı