• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

fceyhanSunum

Ceyhan İletişim Sistemleri olarak sizlere  işlerinizi büyütme sürecinde destek olmaktan ve en etkin e-çözümleri sunmaktan  ötürü çok mutluyuz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da , yeni ekonomik düzenin gerektirdiği projelerin başarıya ulaşması ve kurumlara rekabet avantajı sağlaması için, elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz.

Değerli müşterilerimiz;Bundan tam 19 yıl önce 2000 yılında  adım attığımız bilgi teknolojileri alanında, öncü yaklaşımlar sergilemekteyiz. Sizlerin  mevcut piyasa koşullarında daha rekabetçi olabilmesi  için, yenilikçi ürün ve hizmetleri hayata geçirmedeki arzumuz ve takım arkadaşlarımızın üstün çabası bizi bugünlere getirmiş bulunmaktadır.

 Bugün de üstlendiğimiz bu misyonu tüm müşterilerimizin  yararına, onlara değer katarak ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmekteyiz. Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan, sürekli değer katma  içgüdüsüyle ve takım ruhuyla çalışan ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemekte..

İş dünyamızın, Kamu Kuruluşlarımızın içinde yer aldığı e-dönüşüm, yepyeni iş olanaklarını ve yeni fırsatları da beraberinde getiriyor. İş hayatını ve yaşam kalitesini bu hizmetlerle yükseltiyor olmak tüm çalışanlarımıza gurur veriyor.

Ceyhan İletişim Sistemleri  olarak “Sürekli İletişim ” sloganıyla  sizlere yeni ufuklar açma ve işlerinizi büyütme sürecinde destek olmaktan ve en etkin e-çözümleri üretmekten ötürü çok mutluyuz. 

Sevgi ve saygılarımızla,

Fatih CEYHAN

Genel Müdür

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı