• Bizi Arayın: +90 232 441 16 61
  • Email: info@fonetsan.com.tr
  • Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 18:00

 

 

fonetsan temassız ates olcer brosur 4

 

  TAŞINABİLİR TEMASSIZ ATEŞ ÖLÇER

AVM Girişleri, Okul Girişleri, Büro Girişleri, Fabrika Girişleri gibi geniş yelpazede kullanım alanları için tasarlanmış, rahatça istediğiniz yere taşıyabilme, 48 saatlik uzun çalışma süresi, anında hızlı ve kararlı sonuç verebilme özellikleri ile korona virüsüne karşı alınan tedbirlerin başlangıç noktası.

youtube

ateş ölçer portatif ateş ölçer taşınabilir ateş ölçer temassız ateş ölçer kurumsal ateş ölçer okul girişi ateş ölçer avm ateş ölçer işyeri ateş ölçer corona ateş ölçer korona ateş ölçer

Fonetsan

FONETSAN
Teknoloji Danışmanlığı & Proje Şirketi

FONETSAN Bilgi Teknolojileri ve Mühendislik A.Ş. olarak; 2000 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda siz değerli iş ortaklarımiz ile birlikte İzmir'in sayılı teknoloji çözümleri firmalarından biri olduk. Bu süreçte; birbirinden değerli projelere imza attık. Türkiyenin önde gelen projeleri dahil olmak üzere güçlü markalar ile sonuca giden projelerde yer alarak sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Bugüne geldiğimizde sizlere daha kapsamlı ve profesyonel hizmetler verebilmemiz adına bundan sonraki dönemde FONETSAN A.Ş. olarak yolumuza devam ediyoruz.

 

Güncel Haberler

Bütün Haberler

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma
09:00 - 18:00
Cumartesi
09:00 - 14:00
Pazar
Kapalı